Back to Top
| Product type | Thread adapter |
| Product colour | Black, Grey |
| VESA mounting interfaces | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 400,300 x 300,300 x 200,500 x 400,500 x 500,500 x 200,500 x 300,600 x 200,600 x 300,600 x 400,600 x 600,600 x 500 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Housing material | Steel |
| Weight | 1270 g (2.8 lbs) |
| Depth | 3 mm (0.12 ") |
| Height | 117 mm (4.56 ") |
| Width | 139 mm (5.42 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.