Back to Top
| Product type | Toner cartridge |
| Colour toner page yield | 1000 pages |
| Page yield | 1000 pages |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Pro CP1025 |
| OEM code | CF341A |
| Page yield footnote | ISO/IEC 19798 |
| Colour |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Package type | Box |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
