Back to Top
| Product type | Toner cartridge |
| Page yield | 12000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet Pro M102w LaserJet Pro MFP M130fw |
| OEM code | CF219A |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 32.5 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Width | 365 mm (14.24 ") |
| Depth | 97 mm (3.78 ") |
| Height | 102 mm (3.98 ") |
| Weight | 200 g (0.44 lbs) |
| Package width | 365 mm |
| Package depth | 97 mm |
| Package height | 102 mm |
| Package weight | 420 g |
| Package type | Box |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
