Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 3100 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet Pro M402 LaserJet Pro MFP M426 |
| OEM code | CF226A |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Page yield (black) | 3100 pages |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Width | 362 mm (14.12 ") |
| Depth | 102 mm (3.98 ") |
| Height | 198 mm (7.72 ") |
| Weight | 1000 g (2.2 lbs) |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
