Back to Top
| Product type | Toner cartridge |
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | HP LaserJet 4000, 4050 |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 10000 pages |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Package dimensions (WxDxH) | 353 x 156 x 247 mm |
| Package weight | 2000 g |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
