Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 6500 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Pro M452dn HP LaserJet Pro M452nw HP LaserJet Pro M377dw HP LaserJet Pro M477fdn HP LaserJet Pro M477fdw HP LaserJet Pro M477fnw |
| OEM code | CF410X |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Page yield (black) | 6500 pages |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Width | 363 mm (14.16 ") |
| Depth | 121 mm (4.72 ") |
| Height | 123 mm (4.8 ") |
| Weight | 680 g (1.5 lbs) |
| Package width | 363 mm |
| Package depth | 121 mm |
| Package height | 123 mm |
| Package weight | 950 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
