Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 5000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Color LaserJet CP3525, Color LaserJet CM3530 |
| OEM code | CE250A |
| Page yield (black) | 5000 pages |
| Product colour | Black, Blue, White |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Package length | 164 mm |
| Package width | 390 mm |
| Package height | 206 mm |
| Package weight | 1740 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
