Back to Top
| Original | |
| Multipack | |
| Printing colours | Cyan |
| Compatibility | HP Photosmart D546 |
| Print technology | Inkjet |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 80 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 80 % |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 109.22 mm |
| Package depth | 25.4 mm |
| Package height | 129.54 mm |
| Package weight | 50 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
