Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| OEM code | CC364A |
| Page yield (black) | 10000 pages |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Package dimensions (WxDxH) | 391 x 193 x 300 mm |
| Package weight | 2470 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
