Back to Top
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Original | |
| Multipack | |
| Printing colours | Magenta |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP Designjet T120, T520 |
| OEM code | CZ131A |
| Print technology | Inkjet |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Package weight | 80 g |
| Package type | Box |
| Depth | 24 mm (0.94 ") |
| Height | 114 mm (4.45 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
