Back to Top
| Product type | Toner cartridge |
| Black toner page yield | 1500 pages |
| Page yield | 1500 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Pro M201dw HP LaserJet Pro M201n HP LaserJet Pro MFP M125a HP LaserJet Pro MFP M127fn HP LaserJet Pro MFP M127fw HP LaserJet Pro MFP M225dn HP LaserJet Pro MFP M225dw |
| OEM code | CF283AD |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Package width | 375 mm |
| Package depth | 226 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 1160 g |
| Package type | Box |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
