Back to Top
| Original | |
| Multipack | |
| Printing colours | Cyan |
| Compatibility | HP Officejet 6500 |
| Print technology | Inkjet |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 108 mm |
| Package depth | 24 mm |
| Package height | 162 mm |
| Package weight | 60 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
