Back to Top
| Black toner page yield | 6800 pages |
| Page yield | 6800 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet 4/4+/4M/5M+/5/5M/5N |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Package width | 353 mm |
| Package depth | 156 mm |
| Package height | 247 mm |
| Package weight | 1910 g |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
