Back to Top
| Page yield | 54000 pages |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 27 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package width | 584 mm |
| Package height | 139 mm |
| Package weight | 900 g |
| Package length | 81 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
