Back to Top
| Page yield | 36000 pages |
| Print technology | Laser |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Compatibility | CZ271A, CC519A, CC520A, CD644A, CD645A, CF082A, CF081A, CF083A, CD646A |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 50 - 86 °F |
| Pallet size (EU) | 1200 x 1000 x 1055 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 296 x 164 x 101 mm |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Euro pallet weight | 133 kg |
| Number of cartons per pallet (intermodal container 20ft) | 216 |
| Quantity per EUR-pallet | 216 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
