Back to Top
| Product type | Power supply |
| Product colour | Metallic |
| Total power | 720 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Width | 82.6 mm (3.22 ") |
| Depth | 296.9 mm (11.58 ") |
| Height | 40.1 mm (1.56 ") |
| Weight | 1800 g (3.97 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.