Back to Top
| Material | Steel |
| Frame material | Anodized aluminium |
| Board size (W x D) | 1829 x 1168 mm |
| Product colour | White |
| Width | 1829 mm (71.33 ") |
| Depth | 1168 mm (45.55 ") |
| Width (imperial) | 72 " |
| Height (imperial) | 46 " |
| Mounting kit |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.