Back to Top
| Product type | Interface adapter arm |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 18.1 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting type | Wall |
| Package height | 51 mm |
| Package width | 76 mm |
| Package depth | 394 mm |
| Package weight | 907 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.