Back to Top
| Ear coupling | Supraaural |
| Headphone frequency | 10 - 25000 Hz |
| Headphone sensitivity | 95 dB |
| Impedance | 250 Ω |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.1 % |
| Cable length | 3 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Product colour | Beige, Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.