Back to Top
| Page yield | 15000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | TASKalfa 406ci |
| Width | 120 mm (4.68 ") |
| Depth | 140 mm (5.46 ") |
| Height | 605 mm (23.6 ") |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.