Back to Top
| Product type | Toner cartridge |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 12500 pages |
| Multipack | |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Compatibility | P-3045DN |
| Width | 297.18 mm (11.59 ") |
| Depth | 127 mm (4.95 ") |
| Height | 121.92 mm (4.75 ") |
| Weight | 708.73 g (1.56 lbs) |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.