Back to Top
| Page yield | 28000 pages |
| Product colour | Black |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Country of origin | China |
| Printing material shelf life | 1.5 year(s) |
| Print technology | Laser |
| Package width | 467.36 mm |
| Package height | 114 mm |
| Package weight | 2999.71 g |
| Package length | 304.8 mm |
| 3 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.