Back to Top
| Colour | |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Dot Matrix |
| Print yield | 4000000 characters |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark 23xx, 24xx, 25xx, 25xx+ |
| Package weight | 55 g |
| Package dimensions (W x D x H) | 4.4 x 3.7 x 1.2 " |
| Country of origin | China |
| Package dimensions (WxDxH) | 112 x 94 x 31 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.