Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Page yield | 2000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 141 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 200 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.