Back to Top
| Page yield | 25000 pages |
| Print technology | Laser |
| Cartridge recollection | |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Package width | 465 mm |
| Package depth | 192 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 748 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.