Back to Top
| Material | Fiber, Paper |
| Product colour | Green |
| Format | Letter Size |
| Width | 250.8 mm (9.78 ") |
| Depth | 304.8 mm (11.89 ") |
| Height | 60.3 mm (2.35 ") |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 9.875 x 12 x 2.375 " |
| Quantity per box | 100 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.