Back to Top
| Speaker type | 2-way |
| Peak power | 200 W |
| Rated power | 100 W |
| Tweeter | |
| Frequency range | 5000 - 25000 Hz |
| Tweeter magnet type | Piezo |
| Impedance | 4 Ω |
| Shape | Round |
| Diaphragm material | Polypropylene |
| Separate components |
| Subwoofer included |
| Amplifier included |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.