Back to Top
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Format | Legal |
| Number of compartments | 1 |
| Width | 381 mm (14.86 ") |
| Length | 76.2 mm |
| Height | 228.6 mm (8.92 ") |
| Weight | 907 g (2 lbs) |
| Package weight | 5896 g |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.