Back to Top
| Colour toner page yield | 20000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | SL-X4300LX / 4250LX / 4220RX |
| Package width | 554 mm |
| Package depth | 133 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package weight | 980 g |
| Package tare weight | 270 g |
| Master carton width | 572 mm |
| Master carton length | 288 mm |
| Master carton height | 309 mm |
| Master carton weight | 3920 g |
| Quantity per master carton | 4 pc(s) |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.