Back to Top
| Original | |
| Page yield | 24000 pages |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | CLP-320, CLP-325, CLX-3185 |
| Weight | 850 g (1.87 lbs) |
| Package width | 298 mm |
| Package depth | 174 mm |
| Package height | 339 mm |
| Package weight | 1460 g |
| Package tare weight | 254 g |
| Number of pallets per intermodal container (20ft) | 8 |
| Number of pallets per intermodal container (40ft) | 18 |
| Pallet width | 1260 mm |
| Pallet length | 1098 mm |
| Pallet height | 2075 mm |
| Number of cartons per pallet | 30 |
| Number of cartons per pallet layer | 30 |
| Master carton width | 390 mm |
| Master carton length | 362 mm |
| Master carton height | 624 mm |
| Master carton weight | 5840 g |
| Master carton tare weight | 1075 g |
| Quantity per master carton | 4 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.