Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 1500 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | ML-1660, ML-1860, SCX-3200 |
| Product colour | Black |
| Package width | 156 mm |
| Package depth | 114 mm |
| Package height | 336 mm |
| Package weight | 1270 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.