Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 3000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | ProXpress SL-M3320/3820/4020, M3370/3870/4070SL-M3320ND, SL-M3820ND / DW, SL-M4020ND, SL-M3370FD, SL-M3870FD / FW, SL-M4070FR / FX |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Product colour | Black |
| Page yield footnote | ISO/IEC 19752 |
| Package width | 341 mm |
| Package depth | 271 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 1460 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.