Back to Top
| Original | |
| Page yield | 9000 pages |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Xpress SL - M2625 / 2626 / 2825 / 2826, M2675 / 2676 / 2875 / 2876 |
| Product colour | Black |
| Empty weight | 380 g |
| Package width | 342 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 266 mm |
| Package weight | 725 g |
| Package tare weight | 240 g |
| Number of pallets per intermodal container (20ft) | 10 |
| Number of pallets per intermodal container (40ft) | 21 |
| Number of pallets per intermodal container (40ft, HC) | 21 |
| Pallet width | 1176 mm |
| Pallet length | 1062 mm |
| Pallet height | 125 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.