Back to Top
| Minimum notebook screen size compatibility | 10 " |
| Maximum notebook screen size compatibility | 17 " |
| Product type | Notebook stand |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Silver |
| Maximum weight capacity | 6 kg |
| Foldable | |
| Height adjustment |
| Country of origin | China |
| Width | 260 mm (10.14 ") |
| Depth | 320 mm (12.48 ") |
| Height | 320 mm (12.48 ") |
| Weight | 1180 g (2.6 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
