Back to Top
| Mobile device type | Portable scanner |
| Compatibility | 600/700 Series, Series 7 |
| LED indicators | Y |
| AC adapter included |
| Width | 46 mm (1.79 ") |
| Depth | 140 mm (5.46 ") |
| Height | 165 mm (6.44 ") |
| Weight | 387 g (0.85 lbs) |
| Cables included | USB |
| Product colour | Black |
| Certification | FCC RoHS |
| Socket Mobile |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.