Back to Top
| Colour | |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Dot Matrix |
| Print yield | 3000000 characters |
| Compatibility | Star Micrinics SP700 |
| Width | 139.1 mm (5.42 ") |
| Depth | 28 mm (1.09 ") |
| Height | 67.5 mm (2.63 ") |
| Ribbon width | 13 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.