Back to Top
| Type | Velcro strap cable tie |
| Material | Fabric |
| Product colour | Blue |
| Identification tag | |
| RoHS compliance | |
| Certification | REACH |
| Height | 2.38 mm (0.09 ") |
| Length | 7620 mm |
| Width | 19 mm (0.74 ") |
| Package width | 220 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package volume | 140 cm³ |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
