Back to Top
| Cable length | 10.67 m |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Product colour | Black |
| Package width | 19 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 280 mm |
| Package weight | 870 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
