Back to Top
| Product type | Other |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 300 g |
| Width | 160 mm (6.24 ") |
| Depth | 171 mm (6.67 ") |
| Height | 40 mm (1.56 ") |
| Weight | 295 g (0.65 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
