Back to Top
| Product colour | White |
| Design | Conventional |
| Brand compatibility | Universal |
| Socket type | RJ-45 |
| Sockets quantity | 2 |
| RoHS compliance |
| Package width | 6 mm |
| Package depth | 122 mm |
| Package height | 202 mm |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
