Back to Top
| Product colour | Black |
| Maximum capacity | 3500 sheets |
| Removable lid | |
| Carrying handle(s) | |
| Stackable |
| Width | 352 mm (13.73 ") |
| Height | 266.7 mm (10.4 ") |
| Depth | 466.7 mm (18.2 ") |
| Weight | 907 g (2 lbs) |
| Interior dimensions (W x D x H) | 393.7 x 311 x 234.9 mm |
| Quantity | 4 |
| Bisphenol A (BPA), PVC |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.