Back to Top
| Tacking | |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Staple remover | |
| Staples loading system | Top |
| Capacity | 210 staples |
| Stapling capacity | 20 sheets |
| Country of origin | China |
| Staples included |
| Package dimensions (WxDxH) | 43 x 187.5 x 60.5 mm |
| Package width | 43 mm |
| Package depth | 187.5 mm |
| Package height | 60.5 mm |
| Package weight | 521.6 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.