Back to Top
| Punch capacity | 32 sheets |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Punch holes quantity | 7 |
| Size | 0.28 " |
| Diameter | 7 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 260 x 140 x 178 mm |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.