Back to Top
| Punch capacity | 10 sheets |
| Product colour | Black, Silver |
| Material | Metal |
| Punch holes quantity | 3 |
| Punch distance | 3 mm |
| Size | 0.28 " |
| Diameter | 7 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 89 x 312 x 58 mm |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.