Back to Top
| Cable length | 304.8 m |
| Product colour | White |
| Impedance | 75 Ω |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG wire size | 18 |
| Frequency band | 3 GHz |
| RoHS compliance |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.