Back to Top
| Number of fans | 6 fan(s) |
| Compatibility | SR25UB, SR25UBKD, SR25UBSP1, SR25UBTAA, SR42UB, SR42UBCL, SR42UBEXP, SR42UBG, SR42UBKD, SR42UBSP1, SR42UBTAA, SR45UB, SR48UB, SR48UBCL, SR48UBEXP, SR48UBSP1, SR42UBTAA |
| Fan performance | 630 cfm |
| Product colour | Black |
| Width | 556.3 mm (21.7 ") |
| Depth | 901.7 mm (35.17 ") |
| Height | 53.3 mm (2.08 ") |
| Weight | 9980 g (22 lbs) |
| Package width | 519.8 mm |
| Package depth | 939.8 mm |
| Package height | 78.7 mm |
| Package weight | 11340 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.