Back to Top
| Shape | Circle |
| Product colour | Red |
| Double-sided | |
| Recommended usage | Universal |
| Material | Paper |
| Sheet length | 152 mm |
| Diameter | 19 mm |
| Sheet width | 102 mm |
| Labels per pack | 1008 pc(s) |
| Labels per sheet | 28 pc(s) |
| Media sheets per package | 36 sheets |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.