Back to Top
| Best uses | Notebook |
| Product colour | Black |
| Locking | |
| Lock type | 2 Keys |
| Coating | PVC |
| Country of origin | China |
| Cable length | 2 m |
| Cable diameter | 4 mm |
| Weight | 121 g (0.27 lbs) |
| Package width | 165 mm |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 135 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.