Back to Top
| Suitable for | Men |
| Fragrance main top notes | Black pepper, Ginger |
| Fragrance main heart notes | Swiss larch, Leather |
| Fragrance main base notes | Almond tree, Pine |
| Volume | 100 ml |
| Dispenser type | Spray |
| Bottle type | Non-refillable bottle |
| Height | 115 mm (4.49 ") |
| Weight | 84.9 g (0.19 lbs) |
| 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.