Back to Top
| Impedance | 75 Ω |
| Number of elements | 69 |
| Supported radio bands | FM, UHF, VHF |
| Maximum range | 160900 m |
| Internal | |
| Dimensions (WxDxH) | 2794 x 4274 x 838 mm |
| Width | 2794 mm (108.97 ") |
| Depth | 4274 mm (166.69 ") |
| Height | 838 mm (32.68 ") |
| Weight | 6900 g (15.21 lbs) |
| Quantity | 1 |
| Package width | 2527 mm |
| Package depth | 190.5 mm |
| Package height | 165 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.